Čo je homeopatia?

Homeopatia je veda, ktorá sa zameriava na človeka ako celok.

Každý z nás vníma svoj zdravotný problém iným spôsobom, preto pri výbere lieku pristupujeme ku každému človeku individuálne.


Viac


Služby

Homeopatia berie do úvahy špecifické príznaky daného problému z fyzického aj duševného hľadiska. Čo Váš stav zhoršuje a zároveň zlepšuje.

Predstavte si pokazený motor auta.

Mechanik/opravár sa nepýta: „Prečo sa to pokazilo?“, JEDNODUCHO hľadá príčinu daného stavu. Pátra a prezerá súčiastku po súčiastke, hadičku po hadičke. Nájde chybu, objedná súčiastku, vloží ju na správne miesto a motor znova naskočí.

Pri homeopatickom vyšetrení hľadá homeopat príčinu ochorenia počas osobného rozhovoru. Na základe toho potom vyberie liek, ktorý pomôže vyriešiť problém a nahodí Váš motor.

Zuzana Zieglerová, SAKHom

Vyštudovala som Slovenskú akadémiu klasickej homeopatie v Bratislave. Svoju prax rozvíjam v Malackách, v srdci Záhoria. K homeopatii ma priviedla zvedavosť samouka, ktorý chcel pomôcť sebe a svojím blízkym čo najprirodzenejším spôsobom, bez použitia chémie.

Homeopatia sa stala súčasťou môjho života a života mojej rodiny. Naučila ma načúvať svojmu telu, nebrať chorobu ako nepriateľa. Jednoducho pozerať na svet s nadhľadom, pokorou, a s tým, že všetko je správne načasované.

Prípady z mojej praxe boli publikované v rôznych časopisoch. Svoje vedomosti neustále prehlbujem účasťou na odborných seminároch. O svoje vlastné poznatky sa rada podelím na prednáškach, venovaných homeopatii.

“ Život je nádherný, pretože každý deň je iný.
Má svoje farby, svoju hudbu, svoje príležitosti, svoju vô
ňu… . Každý deň sa život opäť začína a ponúka nám príležitosť prežiť ho s vďakou a pocitom zázraku … .“

Agostino Degas

Služby

Konštitučné konzultácie – rôzne chronické a dlhotrvajúce ochorenia pre deti, dospelých a zvieratá.
Následné kontrolne poradenstvo po 4-6 týždňoch.

Krátke konzultácie počas akútneho stavu, ako napr. prechladnutie, chrípka, angína, črevné ochorenia, laktačné poradenstvo atď.

V prípade potreby poskytujem konzultácie aj online, prostredníctvom Skype, WhatsApp, Viber, Messinger

Poradenstvo v oblasti homeopatie nenahrádza návštevu lekára!

BlogÚRAZY A HOMEOPATIA

Vitalita, 2/2020 Predstavím Vám pár homeopatických liekov, ktoré by nemali chýbať vo Vašej domácej lekárničke.  Za posledné roky som ich použila veľakrát, či už v mojej rodine,…KEĎ PRVÁ VOĽBA NESTAČÍ

HOMEOMAGAZÍN 2/2019 Šport  nám prináša radosť, uvoľnenie. Udržuje telo v dobrom psychickom, i fyzickom stave, či už sa mu venujeme rekreačne, alebo vrcholovo. Častokrát neuvedomuje, že za…Predmenštruačný syndróm

(HOMEOMAGAZÍN 1/2020) Predmenštruačný syndróm, alebo skrátene PMS, sa vyskytuje až u polovice žien rôzneho veku. Jeho začiatok je vo väčšine prípadov 14 až 7 dní pred menštruáciou.…

S homeopatiou na cestách


Prezerať publikáciu

Error: Contact form not found.

Kontakt

Zuzana Zieglerová, SAKhom

Tel. č.: +421 903 978 741
homeopatzuzka@gmail.com